Oprogramowanie,
które spełni Twoje wymagania

Tworzymy nowoczesne oprogramowanie, które pomaga osiągać cele biznesowe firm takich jak Twoja. Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki technologii.

Czym jest tworzenie oprogramowania?

Usługa tworzenia oprogramowania komputerowego to proces projektowania, pisania, testowania i wdrażania programów komputerowych uruchamianych bezpośredniu z poziomu systemu operacyjnego dla różnych celów, takich jak biznes, nauka, rozrywka czy edukacja.

Systemy Windows

Windows to popularny system operacyjny firmy Microsoft, który jest szeroko stosowany na komputerach osobistych.

Systemy MacOS

MacOS to system operacyjny opracowany przez firmę Apple, zaprojektowany specjalnie dla komputerów Mac (Macintosh).

Systemy Linux

Linux to darmowy i otwarty system operacyjny, który jest używany zarówno w serwerach, jak i komputerach osobistych.

Jeden kod. Wiele platform.

Specjalizujemy się w tworzeniu hybrydowego oprogramowania.

Tworzymy oprogramowanie
w technologii hybrydowej, którą pokochał cały świat.

Tysiące organizacji ze wszystkich branż używa technologii
Electron do tworzenia oprogramowania wieloplatformowego.

+ wiele innych

Wszystkie znaki towarowe stron trzecich (w tym logo i ikony), do których odwołuje się imperit, pozostają własnością ich odpowiednich właścicieli. O ile nie zostało to wyraźnie określone, użycie przez imperit znaków towarowych stron trzecich nie wskazuje na żaden związek, sponsoring ani poparcie między imperit a właścicielami tych znaków towarowych. Wszystkie odniesienia imperit do znaków towarowych stron trzecich mają charakter informacyjny i mają stanowić nominalne dozwolone użytkowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi znaków towarowych.

— FAQ —

Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz oprogramowania. Zajmujemy się także projektowaniem graficznym.

Koszt usług, podobnie jak w przypadku określania czasu realizacji, zależy od wymagań i skali projektu. aby uzyskać darmową indywidualną wycenę swojego projektu kliknij tutaj.

 

Tak, projekty realizowane przez nas dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Czas realizacji projektu uzależniony jest od jego skali i stopnia skomplikowania. Po dokładnym określeniu wymagań i specyfikacji, jesteśmy w stanie podać dokładny harmonogram. Kliknij i oszacuj projekt.

Nie, nasza firma nie posiada własnego centrum danych. Jednak bez obaw! Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiedniej firmy hostingowej, a także w pełnym wdrożeniu projektu.

Tak, zapewniamy pełne wsparcie techniczne i pomoc w razie jakichkolwiek problemów.

Chcesz stworzyć świetny projekt?

Stwórz z nami projekt, który pomoże Ci wyróżnić się na rynku. Kliknij w przycisk poniżej i zamów darmową wycenę oraz harmonogram realizacji.