Stworzymy
aplikację mobilną dla każdego biznesu

Pomagamy firmom tworzyć aplikacje mobilne z intuicyjnym interfejsem i  wyjątkowym doświadczeniem użytkownika na popularne systemy i urządzenia mobilne, a wszystko przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Czym jest tworzenie aplikacji mobilnych?

Usługa tworzenia aplikacji mobilnych to proces projektowania, pisania, testowania i  wdrażania aplikacji na urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety. Aplikacje mobilne oferują wiele zalet, takich jak łatwiejszy dostęp do informacji, większa wygoda i mobilność, a także poprawa interakcji między klientami a firmami.

Systemy Android

Android to popularny system operacyjny dla urządzeń mobilnych, rozwijany przez firmę Google. 

Systemy iOS

iOS to system operacyjny firmy Apple, zaprojektowany dla urządzeń mobilnych takich jak iPhone.

Multiplatformowość

Obniżone koszty utrzymania oraz szybszy i łatwiejszy rozwój dzięki hybrydowym aplikacjom mobilnym.

Jeden kod. Wiele platform.

Specjalizujemy się w tworzeniu hybrydowych aplikacji mobilnych.

Tworzymy aplikacje mobilne
w technologiach hybrydowych, które pokochał cały świat.

Tysiące organizacji ze wszystkich branż używa technologii hybrydowych do tworzenia aplikacji mobilnych.

+ wiele innych

Wszystkie znaki towarowe stron trzecich (w tym logo i ikony), do których odwołuje się imperit, pozostają własnością ich odpowiednich właścicieli. O ile nie zostało to wyraźnie określone, użycie przez imperit znaków towarowych stron trzecich nie wskazuje na żaden związek, sponsoring ani poparcie między imperit a właścicielami tych znaków towarowych. Wszystkie odniesienia imperit do znaków towarowych stron trzecich mają charakter informacyjny i mają stanowić nominalne dozwolone użytkowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi znaków towarowych.

— FAQ —

Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz oprogramowania. Zajmujemy się także projektowaniem graficznym.

Koszt usług, podobnie jak w przypadku określania czasu realizacji, zależy od wymagań i skali projektu. aby uzyskać darmową indywidualną wycenę swojego projektu kliknij tutaj.

 

Tak, projekty realizowane przez nas dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Czas realizacji projektu uzależniony jest od jego skali i stopnia skomplikowania. Po dokładnym określeniu wymagań i specyfikacji, jesteśmy w stanie podać dokładny harmonogram. Kliknij i oszacuj projekt.

Nie, nasza firma nie posiada własnego centrum danych. Jednak bez obaw! Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiedniej firmy hostingowej, a także w pełnym wdrożeniu projektu.

Tak, zapewniamy pełne wsparcie techniczne i pomoc w razie jakichkolwiek problemów.

Chcesz stworzyć świetny projekt?

Stwórz z nami projekt, który pomoże Ci wyróżnić się na rynku. Kliknij w przycisk poniżej i zamów darmową wycenę oraz harmonogram realizacji.